Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą na danym stanowisku prosimy o przesłanie swojej aplikacji zgodnie z wytycznymi pod ogłoszeniem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „Agnes” Spółka Cywilna Marek Reich, Dariusz Reich z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest „Agnes” Spółka Cywilna Marek Reich, Dariusz Reich z siedzibą w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich 57. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Stanowisko: Visual Merchandiser – Koordynator sieciowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie od podstaw i wdrażanie firmowego wizerunku i systemów VM we wszystkich sklepach sieci
  • monitorowanie i dbanie o zachowanie standardów VM we wszystkich sklepach sieci
  • szkolenie pracowników i koordynatorów regionalnych w zakresie VM
  • monitorowanie działań koordynatorów regionalnych w zakresie VM

Oczekujemy:

  • doskonałej znajomości standardów i zasad VM (warunek konieczny)
  • praktycznej wiedzy, doświadczenia i umiejętności budowania zasad i systemów VM
  • pasji do mody i znajomość rynku fashion (warunek konieczny – znajomość branży obuwniczej będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenia w przygotowywaniu ekspozycji towarów i aranżacji przestrzeni (warunek konieczny)
  • doświadczenia w handlu (warunek konieczny)
  • wysoko rozwiniętego zmysłu estetycznego, artystycznego i kreatywności
  • doskonałej organizacja pracy
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • komunikatywności i umiejętności przekazywania wiedzy
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w młodym kreatywnym zespole w firmie cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku z branży mody,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, stacjonarnie w naszym biurze w Gdańsku (Suchanino) oraz w razie potrzeby w terenie,
  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i doświadczenia.

Osoby zainteresowane rekrutacją i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@sklepy-viola.pl z dopiskiem ‚Visual Merchandiser’

Stanowisko: Pracownik Administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Gdańsk-Suchanino ul. Powstańców Warszawskich 57

Opis stanowiska:
  • prace księgowe
  • segregowanie dokumentów
  • prace administracyjno-biurowe
  • wsparcie pracy działu
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera
  • wskazana znajomość podstaw księgowości
  • wykształcenie min. średnie
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stosowne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • miłą atmosferę w zespole

Osoby zainteresowane rekrutacją i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@sklepy-viola.pl z dopiskiem ‚Pracownik Administracyjno-biurowy’